Презентація дослідження «Мілітаризація кримських дітей: хто особисто за це несе відповідальність» (трансляція)

Презентація дослідження «Мілітаризація кримських дітей: хто особисто за це несе відповідальність» (трансляція)

14.01.2021 Новости

Трансляцію заходу, який організували представництво президента України в Автономній Республіці Крим; Кримська правозахисна група; Українська Гельсінська спілка з прав людини; Центр прав людини «Zmina», веде агентство Укрінформ.

Об этом сообщает Преступная Россия

В ході презентації її учасники проінформують про результатів дослідження щодо осіб, які беруть участь у мілітаризації освітнього простору окупованого Криму та знищенні національної ідентичності українських дітей на півострові.

Учасники заходу: Олена Халімон – керівник служби з питань реінтеграції та деокупації АР Крим представництва президента в АРК; Володимир Чекригін – заступник голови правління Кримської правозахисної групи; Валентина Потапова – керівник освітнього напрямку Української Гельсінської спілки з прав людини; Ольга Пірогова – прокурор прокуратури Автономної Республіки Крим та міста Севастополя.

Учасники презентації обговорять питання знищення української та кримськотатарської ідентичностей кримських дітей, прищеплення ідентичності «універсального російського громадянина», пропаганди «патріотичного виховання» на території тимчасово окупованого Криму, а також шляхів притягнення винних до відповідальності.

Захід транслюється на сайті Укрінформу та на YouTube-каналі агентства.Джерело статті: “https://korupciya.info/8137-prezentaciya-doslidzhennya-militarizaciya-krims-kih-ditey-hto-osobisto-za-ce-nese-vidpovidal-nist-translyaciya.html”